Hangi tahlil hangi hastanede yapılıyor?

Hangi tahlil hangi hastanede yapılıyor?

Hangi tahlil hangi hastanede yapılıyor? Bu test nerede yapılıyor sistemi

Kendiniz,  aile fertleriniz veya başka bir yakınınız için tahlil yaptırmak istiyorsunuz ve hangi sağlık testinin hangi sağlık kurumunda yapıldığını bilmek istiyorsunuz Sağlık Bakanlığının hizmete sunduğu “Bu Test Nerede Yapılıyor” uygulaması ile yaptırmak istediğiniz tahlilin nerede yapıldığını bir tıkla öğrenmeniz mümkün .

“Bu Test Nerede Yapılıyor?”  sistemi, ülkemizdeki tüm kamu kurum/kuruluşları ile devlet üniversiteleri bünyesindeki tıbbi laboratuvar (tıbbi biyokimya, tıbbi mikrobiyoloji ve tıbbi patoloji), doku tipleme laboratuarı ve genetik hastalıklar tanı merkezi sorumluları tarafından Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemi (ÇKYS)’ne girilen test listesi verilerinden elde edilerek hazırlananmıştır.

Öncelikle buradan “Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemi “  sistemine giriş yapınız aşağıdaki resimde olduğu gibi bir ekran sizi karşılayacaktır.

Daha sonra aradığınız testi seçip laboratuvar bul tuşuna basmanız yeterlidir.Aradığınız testin yapıldığı laboratuvarlar önünüze listelenecektir.

Son güncelleme : 10.05.2021 00:32:34Kategori : Yardım KonularıLisans: Creative Commons

Kategoriler

İlgili Konular

MHRS Randevu Sisteminin Faydaları

MHRS Randevu Sisteminin Faydaları

MHRS in Faydaları   MHRS projesi kapsamında elde edilen verilerin, sonraki adımlarda uygulanacak ...

Tahlil sonuçlarımı nasıl öğrenebilirim?

Tahlil sonuçlarımı nasıl öğrenebilirim?

Online Tahlil Sonuçları Öğrenme Hastanelerde yada diğer sağlık laboratuvarlarında yaptırdığınız t...

Sağlık ocağında (aile hekimi) verilen raporlar?

Sağlık ocağında (aile hekimi) verilen raporlar?

Sağlık ocağı (aile hekimi)  merkezlerinde hangi raporlar verilir? hangi raporlar verilmez? Önceli...

Sağlık Ocağında Yapılan Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Sağlık Ocağında Yapılan Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Sağlık ocağında (aile hekimi) yapılan tahlil sonuçları nasıl öğrenilir? Tahlilsonuclari.Gen.TR we...